Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Spotkanie zielonogórskich programistów na UZ

29 stycznia 2016 r.

 

 

W najbliższy poniedziałek, to jest 1 lutego 2016 r. o godz. 18.00, w sali 115 Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Z. Szafrana 2 (bud. A-2) odbędzie się spotkanie zielonogórskiej Java User Group. Weźmie w nim udział około 120 programistów. Organizatorem spotkania jest grupa Zielona Góra JUG, a przygotowała je wspólnie z firmą Cinkciarz.pl oraz Wydziałem Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ. Wykłady poprowadzą Łukasz Szydło i Sławomir Sobótka, trenerzy z firmy Bottega IT Solutions.

 


Tematem poniedziałkowego spotkania będą Continuous Delivery i Domain Driven Design. Continuous Delivery jest coraz częściej stosowaną praktyką w nowoczesnych projektach informatycznych, gdzie zespoły produkujące oprogramowanie dostarczają kolejne stabilne wersje programów w krótkich cyklach wytwórczych. Domain Driven Design jest podejściem do tworzenia oprogramowania, które umożliwia zespołom na zarządzanie, budowanie i utrzymywanie złożonych programów przeznaczonych dla dedykowanych domen problemowych. 

 

 

Zielona Góra JUG to grupa skupiająca zielonogórskich pasjonatów Javy, i nie tylko, która spotyka się raz w miesiącu, żeby dzielić się wiedzą, posłuchać nowinek i podyskutować.

 

 

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: http://jug.zgora.pl/blog/2016/01/25/cd-architektura-i-praktyka/  

 

 

jcw 30.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT