Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Stypendium McDougalla na studia LLM w Ottawie

6 grudnia 2018 r.

 

 

 

McDougall_logo stypendium.jpg

Biuro Współpracy z Zagranicą UZ informuje, że Wydział Prawa Uniwersytetu w Ottawie (Kanada) rozpoczął rekrutację na Stypendium Edwarda Barry McDougalla.

 

Stypendium dedykowane jest absolwentom kierunku prawo z Polski i umożliwia realizację rocznego programu studiów LL.M. w wybranej tematyce na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Ottawie w Kanadzie.

 

Wymogiem formalnym stypendium jest bycie absolwentem polskich studiów prawniczych ukończonych przez polskiego obywatela. O stypendium można ubiegać się natomiast będąc jeszcze na piątym roku prawa, pod warunkiem, że przed rozpoczęciem studiów w Kanadzie uzyska się dyplom studiów magisterskich z prawa.

 

Stypendium pokrywa większość wydatków związanych z wyjazdem, zamieszkaniem i studiowaniem w Kanadzie.

 

Termin złożenia niezbędnych dokumentów upływa 1 lutego 2019 roku. Okres trwania studiów LL.M. – 1 września 2019 r. - 31 sierpnia 2020 r.

 

Więcej informacji – w tym o procedurze aplikacyjnej – na stronie University of Ottawa

 

Informacji o stypendium w języku polskim udziela Stypendystka McDougalla z lat 2006-2007 dr Karolina Kremens LL.M. (karolina.kremens@uwr.edu.pl).

 

Informacji w języku angielskim udziela Sochetra Nget (sochetra.nget@uottawa.ca) z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Ottawie.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT