Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej – TSKS 2015

3 lutego 2015 r.Ruszamy!!! Już po raz ósmy studenci z całej Polski zmagać się będą w czterodniowym festiwalu Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej, w czasie którego udowodnią nam, jak niezwykle są utalentowani. Pokażą, że potrafią rozbawić widownie do łez, zaimprowizować coś wesołego i błyskotliwego, porywając za sobą zgromadzoną publiczność, a także okiełznać ogień w trakcie pokazu fireshow. A wszystko to w pięknym i kolorowym mieście Kopernika, w wiosennej scenerii.

 

W tym roku studenci będą mogli zaprezentować swoją twórczość w trzech kategoriach!

Przegląd Kabaretów „KOPYTKO”
Przegląd Grup Improwizacyjnych „IMPRO”
Przegląd Grup Fireshow


Jesteś utalentowany? Prowadzisz amatorski kabaret, a może uprawiasz stand-up? Działasz w grupie improwizacyjnej, lub jesteś „Tancerzem Ognia” i występujesz w pokazach fireshow? MASZ TALENT! Pokaż na co Cię stać, bo być może właśnie Ty zdobędziesz nagrodę finansową!!! Poczuj smak zwycięstwa, bądź KRÓLEM TSKS! Nie zwlekaj, zgłoś się i zademonstruj swoje zdolności w Toruniu!!!

Odwiedź nas na: www.tsks.umk.pl
Fanpage: Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej
Na zgłoszenie masz czas do 1 marca. Nie zwlekaj, czas ucieka!

Do udziału w VIII edycji Toruńskich Spotkaniach Kultury Studenckiej zaprasza utalentowanych studentów z całej Polski Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 

 

Plakat Zgloszeniowy.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT