Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Tramwaj zwany Pożądaniem w Zielonej Górze

17 maja 2018 r.

 

Tramwaj zwany porządaniem.jpg

 

 

Już 21 maja, w pierwszy dzień tegorocznych Bachanaliów rusza w naszym mieście akcja Tramwaj zwany Pożądaniem. Jest to ogólnopolska 7 edycja tego wydarzenia, jednak pierwsza w Zielonej Górze! :)


Celem tego projektu jest edukacja młodych ludzi w zakresie zdrowia seksualnego. Obserwujemy znaczący wzrost zakażeń HIV, co często traktowane jest jako temat "tabu". Młode osoby przejawiają ryzykowne zachowania, więc są one najbardziej narażone.


Nasi edukatorzy będą uczyć, rozwiewać wątpliwości oraz obalać mity dotyczące tej tematyki w wynajętym autobusie MZK pod banerem Tramwaj zwany Pożądaniem a następnie w klubie xDemon w Zielonej Górze.


W autobusie odbywać się będą zabawy edukacyjne, konkursy z nagrodami i quizy, które będą miały na celu wzbogacenie wiedzy uczestników.
Gwarantujemy przede wszystkim dobrą zabawę!!!


Autobus MZK pod banderą "Tramwaj zwany Pożądaniem" wyruszy na ulice Zielonej Góry o godzinie 15.00 i będzie krążył pomiędzy Kampusami Uniwersytetu Zielonogórskiego do godziny 20.00. Następnie przeniesiemy się do klubu X-Demon, gdzie będziemy kontynuować dobrą zabawę.


Przejazd naszym "tramwajem" jest bezpłatny i będzie dowoził uczestników na Wielkie Grillowanie na Kampusie B organizowane przez klub X-Demon.


Nie może Cię tam zabraknąć!

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT