Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Uniwersytet Zielonogórski włączył się do ogólnopolskiego projektu CIUCH W RUCH

27 stycznia 2015 r.

 

Uniwersytet Zielonogórski włączył się do ogólnopolskiego projektu CIUCH W RUCH realizowanego przez firmę 3R Recycling Solutions wraz z Fundacją Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO.

Jest to Akcja o charakterze charytatywno-ekologicznym, wspomagająca finansowo podopiecznych Fundacji oraz promująca  postawę proekologiczną. Bez angażowania środków finansowych, a jedynie przynosząc rzeczy, których i tak już nie używamy, możemy pomóc innym.


Akcja CIUCH W RUCH opiera się na organizowaniu zbiórek odpadów tekstylnych na terenie obiektów instytucji publicznych, firm, korporacji i sieci handlowych w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemnikach. Dwa takie pojemniki stanęły na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego:

1. na Kampusie B, przy al. Wojska Polskiego, w budynku głównym (A-16),
2. na Kampusie A, przy ul. Podgórnej, w bud. A-0 przy Auli Uniwersyteckiej.


Zachęcamy studentów i pracowników naszej uczelni do udziału w akacji. Mając do wyboru: wrzucić niepotrzebne tekstylia do osiedlowego kontenera lub przynieść je do miejsca swojej nauki lub pracy i wspomóc w ten sposób podopiecznych Fundacji Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO z pewnością wybierzemy drugą opcję. 

 

Do akcji przyłączyli się już:  VALEO, ArcelorMittal, Severstal, Energo Metal System, Urząd Miasta Lublin, CapGemini, BUMA, GTC, Guardian Częstochowa,HAVI Logistics, JAS-FBG, Rafineria Trzebinia, Grupa Żywiec, SPOŁEM, RR Donnelly, ARMATURA Kraków, OKNOPLAST, KOPEX, PGNiG, OrlenOil, ENEA, BIPROHUT Katowice, Koleje Mazowieckie, Sanofi Aventis, ZTM Warszawa, Rondo Business Park, Elektrownia Rybnik, Mostostal, Energomontaż, Rafako, Hutchinson, ENEA, Foodcare, Uniwersytet Śląski, Wydział Radia i Telewizji, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższa Szkoła Techniczna, Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, Euro-Centrum S.A. Park Przemysłowy, OSiR Będzin, Centrum Formy w Dąbrowie Górniczej, CGI, PRO-INVEST, sieć C&A, Cubus i wielu, wielu innych

 

kosz.jpg Kosz2.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT