V edycja Międzynarodowych Akademickich Mistrzostw w Płukaniu Złota na UZ

17 kwietnia 2018 r.

 

Płukanie złota.jpg

Zapraszamy na V edycję Międzynarodowych Akademickich Mistrzostw w Płukaniu Złota na Uniwersytecie Zielonogórskim, zarówno pracowników uczelni jak i osoby nie związane z naszym uniwersytetem. Zawody odbędą się na Uniwersytecie Zielonogórskim w dniach 12-13 maja 2018 r., na Kampusie A, w pobliżu budynku A-29 (Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii).

 

Mistrzostwa w płukaniu złota są świetną zabawą, a udział w nich jest bezpłatny. Nie martw się, jeśli nie wiesz jak to się robi. Nauczymy Cię tuż przed rozpoczęciem zawodów.

Weź udział w mistrzostwach i reprezentuj swój uniwersytet, wydział, kraj. Złoto, które znajdziesz staje się Twoją własnością, więc możesz zabrać je ze sobą do domu.
 

Jest to dobry czas by studenci mogli rywalizować z pracownikami, by każdy student mógł poznać swojego Dziekana. Zawody to też nawiązywanie znajomości i kontaktów ze studentami i pracownikami uczelni z innych krajów. Nie zmarnuj takiej okazji.

 

Na miejscu będą też inne konkursy, w których możesz wziąć udział i wygrać  atrakcyjne nagrody. Nie wahaj się i zarejestruj się online: https://goo.gl/forms/OmqaQdF0MR5IDFI03

Masz pytania? Napisz na maila: d.michalski@ibem.uz.zgora.pl

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT