Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

W andrzejkowy wieczór … postaw na rozwój

Rozwojowe Andrzejki_plakat.jpg

16 listopada 2016 r.

 


Rozwojowe Andrzejki to spotkanie o charakterze integracyjno-edukacyjnym, którego adresatami są nie tylko studenci I i II roku coachingu i doradztwa filozoficznego, obydwu trybów: dziennego i zaocznego, ale też studenci innych kierunków Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz wszyscy zainteresowani tematyką samorozwoju.

 

 

Wydarzenie będzie składało się z dwóch części: pierwszą poprowadzi dr Barbara Czardybon – asystent w Instytucie Filozofii UZ, dyplomowany coach i trener biznesu, a drugą – sami studenci CiDF. 

 

 

Zarówno proponowany przez dr B. Czardybon warsztat pracy z metaforą, jak i studencki warsztat improwizacji będą nawiązywały do wróżb i zabaw kojarzonych z wieczorem andrzejkowym, przy czym całość będzie miała charakter działań rozwojowych. Podczas spotkania uczestnicy zostaną zaproszeni do obrazowego wyrażania ważnych dla nich spraw, w tym celów na przyszłość. 

 

 

Celem andrzejkowego warsztatu pracy z metaforą jest uruchomienie procesu poznawania samego siebie. Warsztat pozwoli jego uczestnikom lepiej ująć ich własne myśli i emocje. Kontynuacją pracy z metaforą będzie praca przy pomocy stawianych pytań. W tym kontekście pytania coachingowe mają za zadanie pomóc uświadomić sobie powiązania między przywoływanym obrazem i realną sytuacją uczestnika warsztatu. 

 

 

Z kolei warsztat improwizacji będzie zachętą do otwierania się na to, co nowe oraz poszukiwania tego, co nas wspiera w komunikacji z innymi. Studenci zaproszą zgromadzonych do podjęcia szeregu działań, które pobudzą tkwiący w nich twórczy potencjał. Jedną z wyróżnionych aktywności będzie stworzenie horoskopu coachingowego. Studenci zadbają również o aranżację muzyczną wydarzenia. 

 

 

Wstęp na Rozwojowe Andrzejki jest wolny! Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu powinny zabrać ze sobą dobry humor. 

 

 

Rozwojowe andrzejki odbędą się we wtorek, 29 listopada, w godzinach 17.00 - 20.00 w sali 34 budynku A-16, przy al. Wojska Polskiego 69.

 

Serdecznie zapraszamy.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT