Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Weekednowe zmagania naszych akademików!

14 lutego 2019 r.

 

futsal_mecz.jpg

Akademickie derby futsalu zainaugurują sportowy weekend z KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ostatnim rywalem w rundzie zasadniczej 2. Dolnośląskiej Ligi Futsalu będzie ekipa ze stolicy Dolnego Śląska. W derbowym pojedynku akademicy zmierzą się w sobotę, 16.02 o godz. 17:00 w hali UZ, ul. Profesora Szafrana 6.


Zespół Macieja Góreckiego rozegrał w tym sezonie 7 spotkań, z których 4-krotnie wychodził zwycięsko. Zielonogórzanie uzbierali na swoim koncie 12 oczek, co daje im 2. pozycję w ligowym rankingu. Liderem rozgrywek jest właśnie ekipa AZS Uwr Wrocław, mając na swoim koncie 2 punkty więcej. Po piętach akademików z Zielonej Góry i Wrocławia depcze Madness Chocianów, który ma do rozegrania jedno spotkanie więcej. To właśnie te trzy zespoły pozostały w walce o 1. miejsce w lidze i baraże.


PKM Zachód Persa AZS UZ - AZS Uniwersytet Wrocławski

sobota, 16 lutego 2019 r. - godzina 17.00

hala UZ, ul. Prof. Szafrana

WSTĘP WOLNY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

siatkowka_playoff.jpg

Szesnaście rozegranych spotkań i dziewięć zwycięstw to bilans rundy zasadniczej zielonogórskich siatkarzy. To jednak nie koniec sezonu! Podopiecznych Krzysztofa Dobka czeka walka w play-off. Już w sobotę biało-zieloni podejmą MKS Noteć Czarnków.

 

Przypomnijmy, że w fazie play-off rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw. Spotkania nr 1 i 2 zostaną rozegrane w naszym mieście już w najbliższy weekend. Mecze nr 3 i 4 odbędą się w Czarnkowie za dwa tygodnie. Ewentualny piąty pojedynek będzie miał miejsce ponownie w Zielonej Górze.

 

Wcześniejsze mecze z Czarnkowem były bardzo zacięte. Wszyscy kibice wychodzili zadowoleni (...) Im więcej kibiców, im będzie głośniej tym bardziej będziecie Nas wspomagać. - mówi trener akademików Krzysztof Dobek.

 

Mecz nr 1: AZS UZ - MKS Noteć Czarnków

sobota, 16 lutego 2019 r. - godzina 20.00

hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6Mecz nr 2: AZS UZ - MKS Noteć Czarnków

niedziela, 17 lutego 2019 r.  - godzina 15.00

hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6
 

WSTĘP WOLNY!

 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT