Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Weekendowe zmagania sportowców z KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

28 października 2016 r.
 

 

Najbliższy jesienny weekend opanują mecze KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Piłkarze ręczni zawalczą przed własną publicznością w WIELKICH DERBACH. Futsaliści zagrają o kolejne punkty z ważnym akcentem, a to dopiero początek...

Weekend otworzą tenisiści stołowi, którzy po raz drugi w tym sezonie zmierzą się na własnym obiekcie. Podopieczni trenera Daniela Bobka jak na razie znajdują się na 6. lokacie. Oczko wyżej plasuje się sobotni rywal zielonogórzan. Kto okaże się silniejszy? Odpowiedź poznamy już wkrótce.


Pod wieczór na dużym parkiecie pojawią się szczypiorniści pod dowództwem trenera Bronisława Malego. "Niepokonani", bo taki tytuł dumnie mogą piastować nasi piłkarze ręczni zmierzą się w WIELKICH DERBACH z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek - MKST Astrą Nowa Sól. Jak dobrze wiemy, każde spotkanie biało-zielonych przyprawia o dreszczyk emocji, a zbliżający się mecz można spokojnie nazwać pojedynkiem podwyższonego ryzyka. Już nie raz przekonaliśmy się, że derby rządzą się swoimi prawami. W trakcie meczu odbędzie się QUIZ, w którym będzie można wygrać nagrody niespodzianki.


Niedziela to jak zwykle dzień futsalistów. Nie inaczej będzie i tym razem! Do Zielonej Góry przyjedzie bardzo silny zespół z Lęborka. Nasz rywal znajduje się w samym szczycie tabeli i z pewnością nie będzie chciał oddać punktów. Przyjezdni też nie będą mieli tutaj łatwego zadania, bowiem czeka ich najdłuższa w tym roku trasa do przebycia. Ponadto, w ostatnim spotkaniu podopieczni Macieja Góreckiego rozstrzelali się na dobre i miejmy nadzieję, że w tym meczu nic się nie zmieni. Całość uświetni podpisanie umowy o współpracy pomiędzy hurtowniąsportową.net a naszym Klubem. Imprezę poprowadzi DJ Hektor.


Poniedziałek dla niektórych będzie smutnym dniem w pracy, a dla innych kolejnym dniem długiego weekendu. Dlatego też nie możemy zapomnieć o "Pierwszym Kroku" z naszymi brydżystami. Kolejny turniej dla "żółtodziobów" brydża sportowego odbędzie się zgodnie z tradycją w klubie Hot Shots Music Club & Bilard. Jeśli masz ochotę "liznąć" brydża - to jest to bardzo dobra okazja!


W tym tygodniu na obcym parkiecie zagrają tylko siatkarze. Podopieczni trenera Jakuba Pudzianowskiego pojadą szukać swoich punktów w Oławie, która obecnie znajduje się pod naszą reprezentacją w tabeli ligowej. Mecz za 6 punktów? Jak najbardziej TAK! Biało-zieloni nie mieli szczęścia na początku sezonu i jest to bardzo dobra okazja do zmiany passy na tą bardziej pozytywną.

 

Poniżej terminy i miejsca spotkań:


Mecze w Zielonej Górze:

II liga tenisa stołowego:

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Wolavia Woława
miejsce: sala sportowa UZ, ul. Podgórna 50
dzień: sobota, 29 października 2016 r.
godzina: 12.00

 

 

plakat_reczna_nsm.jpg

 

II liga piłki ręcznej:

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKST Astra Nowa Sól
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
dzień: sobota, 29 października 2016 r.
godzina: 18.00

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Lębork.png

 

I liga futsalu:

Persa MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Futsal Team Lębork
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
dzień: niedziela, 30 października 2016 r.
godzina: 15.00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Pierwszy krok" - cykl turniejów brydża sportowego
miejsce: Hot Shots Music Club & Bilard
dzień: poniedziałek, 31 października 2016 r.
godzina: 17.00

 

Mecze na wyjeździe
 

II liga piłki siatkowej M:

MKS Olavia Oława - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
miejsce: Oława
dzień: sobota, 29 października 2016 r.
godzina: 18.00

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT