Wielkie sportowe wydarzenie

10.12.2013

Już jutro wielkie sportowe wydarzenie - 1/8 Pucharu Polski w piłce ręcznej. Pojedynek zawodników AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego z ekipą Vive Targi Kielce.

 

Mecz jest wyjątkowy dla Zielonej Góry, gdyż pierwszy raz w historii, do Winnego Grodu przyjeżdża najbardziej utytułowany polski klub piłki ręcznej.
Klub z Kielc jest ubiegłorocznym uczestnikiem FINAL FOUR LIGI MISTRZÓW: brązowym medalistą. Od czterech lat jest też stałym uczestnik fazy grupowej i pucharowej Ligi Mistrzów.

W swoim składzie zespół ma wielu, wielokrotnych reprezentantów Polski: Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Tomasz Rosiński, Grzegorz Tkaczyk, Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski, jak również reprezentantów innych narodowości, którzy uważani są za jednych z najlepszych na świecie na swoich pozycjach: Denis Buntić, Ivan Cupić, Vienio Losert (Chorwacja), Julen Aginagalde (Hiszpania).

Trenerem Kielczan jest Bogdan Wenta, były trener reprezentacji Polski, który razem z nią zdobył Mistrzostwo Świata 2007 oraz brązowy medal MŚ 2009.

VIVE TARGI KIELCE TO JEDNEN Z NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW NA ŚWIECIE!!!!


Ze względu na duże zainteresowanie pojedynkiem organizatorzy zdecydowali, że do sprzedaży trafi dodatkowa partia biletów. Wejściówki można kupować za pośrednictwem portalu abilet.pl.

Mecz zostanie rozegrany 11 grudnia (środa) o godz. 19.00 w hali CRS.

 

 

plakat.jpg

 

 

mrg

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT