Wystawa prac najmłodszych artystów

6.12.2013

W budynku Rektoratu czynna jest wystawa prac młodych artystów, którzy wzięli udział  w konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową.

W konkursie pod patronatem Akcji Uniwersytet Dzieciom mogły wziąć udział dzieci praconików naszej uczelni w wieku od 3 do 16 lat. Wystawę zorganizowało Biuro Promocji UZ przy ogromnym zaangażowaniu i wsparciu  Pani dr Janiny Wallis z Biblioteki Wydziału Artystycznego, Pana prof. Stanisława  Kortyki z i mgr Jarosława Jesche z Wydziału Artystycznego. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy całe rodziny, zrobienia pamiątkowej fotografii przy swojej pracy i świątecznej choince.
W tym roku na konkurs wpłynęło aż 257 prac.  Jury konkursu  w składzie: dr Jolanta Kostecka z Zakładu Animacji Kultury i Andragogiki (Wydział Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu) – przewodnicząca jury, dr Helena Ochonczenko z Katedry Opieki, Terapii i Profilaktyki Społecznej (Wydział Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu) oraz dr Ewa Bochno z Zakładu Pedagogiki Szkolnej (Wydział Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu) - wybrało prace następujących artystów:

 

W kategorii 3 – 5 lat:
1. Karolina Małolepsza
2. Kalina Wyrwa

W kategorii 6 – 9 lat:
1. Zofia Kotlarska
2. Mikołaj Walczak

W kategorii 10 – 12 lat:
1. Tola Moczulska
2. Michał Ratajczak

W kategorii 13 – 16 lat:
1. Mateusz Sozański
2. Wojtek Dzierzba

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy świetnych pomysłów, jakie przedstawili na swoich pracach. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok.

 

Fotogaleria z przygotowania wystawy:

 

 

DSC_0005.JPG DSC_0007.JPG
dr Janina Wallis, mgr inż. Lucyna Andrzejewska mgr Patrycja Łykowska
DSC_0019.JPG DSC_0027.JPG
mgr inż. Lucyna Andrzejewska, dr Janina Wallis mgr inż. Lucyna Andrzejewska, prof. Stanisław Kortyka, dr Janina Wallis

 

  mrg

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT