Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wzmocnij swój potencjał! Jak czuć się dobrze z dobrym mówieniem o sobie? - warsztaty dla studentów WBAIŚ

 

11 maja 2021 r.

 

Warsztaty dla studentow budownictwa - plakat.png

Instytut Psychologii wraz z Instytutem Architektury i Urbanistyki  Uniwersytetu Zielonogórskiego  w ramach projektu "Studenci studentom w dobie pandemii" organizują warsztaty pt. Wzmocnij swój potencjał! Jak czuć się dobrze z dobrym mówieniem o sobie?

Warsztaty zostały przygotowane pod merytorycznym kierunkiem mgr Marii Miłkowskiej. Zostaną przeprowadzone przez dwa zespoły studentów psychologii: (1) Darię Pigulską i Martina Rubisa oraz (2) Sarę Staszak i Patryka Słabego."

 

Projekt powstał z inicjatywy dyrekcji Instytutu Architektury i Urbanistyki w odpowiedzi na zgłaszane przez studentów zapotrzebowanie na wsparcie w rozwoju umiejętności miękkich. Ze względu na panującą pandemię COVID-19 i przejście na nauczanie zdalne studenci mają bardzo ograniczone możliwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych i brakuje im okazji do rozwoju, tak istotnych z punktu widzenia przyszłej pracy zawodowej, np. umiejętności autoprezentacji. Stąd też wraz ze studentami psychologii postanowiliśmy stworzyć dla nich warsztaty dające okazję do doskonalenia mówi Maria Miłkowska z Instytutu Psychologii. Mamy nadzieję, że pierwsze warsztaty spotkają się z dobry przyjęciem i projekt będzie się rozwijał owocując w nowe formy oraz propozycje kierowane do potencjalnie zainteresowanych wydziałów/instytutów.

 

Najbliższe warsztaty kierowane są wyłącznie do studentów z  Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ. 

 

 

 

 

Link do rejestracji na warsztaty:

12 maja -  https://architekturauz.clickmeeting.com/stud-stud-12-05/register 

19 maja  - https://architekturauz.clickmeeting.com/stud-stud-19-05/register

 

Informacja z linkiem do webinarium zostanie przesłana studentom po zakończeniu rejestracji. 

 


 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT