XII Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim

 

Do 27 lutego br. Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego czeka na zgłoszenia do udziału w XII edycji Targów Pracy, które odbędą się 18 marca 2014 r.
na Uniwersytecie Zielonogórskim.


Targi Pracy to impreza, która już od dwunastu lat pomaga młodym ludziom w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest rozpoczęcie kariery zawodowej poprzez znalezienie pracy, praktyki lub stażu.
 

Uczestnictwo w targach to dla Studentów i Absolwentów doskonała okazja na znalezienie wymarzonej pracy, określenia swojej drogi zawodowej na najbliższe lata czy zdobycia rozeznania w rynku pracy.

Dla Przedsiębiorców to możliwość pozyskania dobrze przygotowanej, wykwalifikowanej kadry pracowników, stażystów i praktykantów oraz trwałego zaistnienia w świadomości akademickiej jako pracodawca.

Targom, jak co roku, towarzyszą liczne warsztaty i wykłady tematyczne.


Aby wziąć udział w targach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:: i przesłać go pod wskazany adres do dnia 27 lutego 2014 r.

 

Wszelkie pytania dotyczące uczestnictwa, patronatu, sponsoringu prosimy kierować na adres biuro.karier@uz.zgora.pl lub pod numerem tel. 68 328 32 78.

 

Targi odbędą się 18 marca 2914 r.,  w godzinach 10.00-14.00 na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Szafrana 4.


 

Targi Pracy.png
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT