Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Young Code Architects - konkurs programistyczny dla studentów

13 kwietnia 2016 r.

 

streamsoft+telebim.jpg

 

 

Chcesz pracować w branży IT?

 

Weź udział w konkursie i wygraj płatny staż w Dziale Produkcji Oprogramowania! Young Code Architects to cykliczny konkurs dla programistów organizowany przez firmę Streamsoft.

 

Konkurs skierowany jest do studentów, absolwentów szkół wyższych z całej Polski oraz do pasjonatów, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z branżą IT. To również okazja do zdobycia płatnego stażu i rozpoczęcia kariery zawodowej jako programista w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 

 


Na czym polega konkurs?

 

W tym roku konkurs rusza 11 kwietnia i składa się z dwóch etapów, w którym uczestnicy rozwiązują określone zadanie związane z programowaniem. Pierwszy etap trwać będzie łącznie do 16 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu w Centrali firmy Streamsoft w Zielonej Górze, gdzie uroczyście wręczane będą dyplomy. Dla autorów najlepszych rozwiązań czeka nagroda w postaci 3-miesięcznego płatnego stażu w Dziale Produkcji Oprogramowania w centrali firmy Streamsoft w Zielonej Górze.

 


Jak wziąć udział w konkursie?

 

Wystarczy, że odwiedzisz stronę konkursu: konkurs.streamsoft.pl, rozwiążesz zamieszczone na niej zadanie i do 16 maja wyślesz rozwiązanie na adres: konkurs_programista_java@streamsoft.pl. Autorzy najlepszych aplikacji zostaną zaproszeni do II etapu konkursu. Nie czekaj! Oprócz płatnego stażu do wygrania również wiele innych, cennych nagród!


 

Firma Streamsoft jest wiodącym w Polsce producentem oprogramowania dla biznesu. Od 27 lat tworzy systemy, które wspierają zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, dostarczając osobom zarządzającym pełnych informacji, niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji. Siłą firmy jest kadra ekspercka, dzięki której powstają innowacyjne systemy informatyczne na najwyższym poziomie. Dołącz jako programista do zdolnych i kreatywnych ludzi i rozwijaj swoje umiejętności w Dziale Produkcji Oprogramowania Streamsoft. Dowiedz się więcej o firmie na stronie www.streamsoft.pl

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT