Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Youth in Leadership - dołącz do grona liderów


Rozpoczęła się rejestracja na drugą edycję ogólnopolskiego projektu Youth in Leadership, która odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2014 r. w Krakowie. Jest to nie tylko konferencja i warsztaty Mentorship Program, ale przede wszystkim spotkanie wyjątkowych osób.

 

W trakcie zaplanowanych wydarzeń można poznać najlepszych menadżerów, wizjonerów, naukowców i osoby pełniące strategiczne funkcje w instytucjach międzynarodowych, które dzielić się będą swoją wiedzą z zakresu przywództwa. Będą to między innymi: założyciel Center for Leadership i Dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN prof. Cezary Wójcik; Konsul Generalna w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie Ellen Germain; Dyrektor Google w Krakowie Wojciech Burkot; Prezes Benefit Systems S.A. Tomasz Józefacki; Head of Business Innovation w K2 Roman Łoziński i wielu innych.

Dodatkowo w rolę mentorów wcielą się Alumni pierwszej edycji Programu, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem z tegorocznymi uczestnikami.

 

Jak można znaleźć się wśród uczestników projektu Youth in Leadership?

Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej projektu. Zgłoszenia na konferencję przyjmowane będą do 23 marca, zaś pierwszy etap rejestracji na Mentorship Program potrwa do 7 marca. W zgłoszeniu należy przekonać organizatorów, że to właśnie dla Ciebie powinni zarezerwować miejsce!

 

Szczegółowy opis wydarzeń na stronie:: lub na Facebooku::
Partnerami projektu są Google for Entrepreneurs, Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie i Benefit Systems.


 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT