Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dotyczących kierunków rozwoju szkolnictwa wyższego w województwie lubuskim.

26 czerwca 2018 r.

 

Dnia 5 czerwca br. Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przyjęcia projektu dokumentu pt. „Kierunki rozwoju szkolnictwa wyższego w województwie lubuskim do roku 2030”, by skierować go do konsultacji społecznych.

 

 

Celem dokumentu jest zapewnienie efektywnej integracji i spójności działań wszystkich podmiotów zaangażowanych w rozwój szkolnictwa wyższego w województwie lubuskim. Zarówno dla władz samorządowych województwa, wyższych uczelni, jak i samorządów miast akademickich będzie on stanowił wsparcie procesów decyzyjnych i ułatwi ukierunkowanie działań w kontekście zdiagnozowanych wyzwań.

 

Konsultacje rozpoczęły się  13 czerwca br. i potrwają do 10 lipca br. Odbywają się one w dwojakiej formie. Każdy może złożyć uwagi i wnioski do projektu dokumentu pisząc na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra lub wysłać je za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat.dr@lubuskie.pl  .

 

 

Zaplanowano także 2 spotkania otwarte. Pierwsze z nich odbędzie się w Zielonej Górze w poniedziałek 2 lipca 2018 r., początek o  godz. 11:00, w rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Licealna 9, w auli  205 na II piętrze. Drugie w Gorzowie Wielkopolskim w środę , 4 lipca 2018 r. Początek o  godz. 11:00, w Bibliotece Głównej Akademii im. Jana z Paradyża, przy  ul. Fryderyka Chopina 52, sala konferencyjna (II piętro).

 

 

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

 

 

Dokument znajduje się pod adresem:

http://bip.lubuskie.pl/389/2687/Zaproszenie_do_konsultacji_tresci_projektu_dokumentu_pt__0D_0A_E2_80_9EKierunki_rozwoju_szkolnictwa_wyzszego_w_wojewodztwie_lubuskim_do_roku_2030_E2_80_9D_0D_0A/#

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT