Zapraszamy na ostatni pojedynek sezonu

 

25 maja 2018 r.

 

azs.jpg

W najbliższą sobotę, 26 maja br., podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego po raz ostatni w sezonie 2017/18 zagrają o ligowe punkty. Pojedynek z Gwardią Koszalin rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali uniwersyteckiej, przy ul. Profesora Szafrana 6.

 

Biało-zieloni już dawno zagwarantowali sobie miejsce w tabeli, zapewniające utrzymanie w rozgrywkach. Cel został zrealizowany, a szczypiornistom udało się "zagnieździć" w środku tabeli. Zielonogórzanie obecnie plasują się na 9. lokacie z dorobkiem 36 oczek. Zespół przyjezdnych zajmuje drugie miejsce od końca z kontem 23 punktów. Teoretyczne dane już kilkadziesiąt razy zawodziły. Tegoroczne rozgrywki to plaga niewiadomych, a każde spotkanie pisze zupełnie inną historię.

 

 

 

 

Reprezentacja Grodu Bachusa chce postawić przysłowiową "kropkę nad i", zwyciężając ostatnie spotkanie. Ma to być nagrodą oraz podziękowaniem dla kibiców za wsparcie beniaminka z Zielonej Góry. Zapraszamy zatem na ostatni pojedynek tego sezonu. Bądźcie z Nami przy Szafrana!

 

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Gwardia Koszalin
hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6 - godzina 18:00

Bilety:
5,00 zł - ulgowe
10,00 zł - normalne

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT