Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zapraszamy studentów UZ do udziału w Students' Science Conference

8 kwietnia 2015 r.

 

KNSlogo.jpg

 

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego do wzięcia udziału w Students' Science Conference. Jest to prestiżowe, międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Politechnikę Wrocławską, skierowane do wszystkich studentów oraz doktorantów. Tegoroczna, już trzynasta edycja, odbędzie się w dniach 17 - 20 września 2015 r. w województwie dolnośląskim.


Głównym zadaniem konferencji jest umożliwienie uczestnikom prezentacji wyników swoich badań, prowadzonych w ramach prac dyplomowych, czy też pracy w kole naukowym. Jest to także dobra okazja na spotkanie się młodych, utalentowanych studentów z całej Europy, którzy chcą się rozwijać, poszerzać swoje horyzonty, dzielić się swoimi zainteresowaniami oraz współpracować z innymi. Uczestnictwo w wydarzeniu stwarza także możliwość powiększenia dorobku naukowego o publikację konferencyjną oraz zwiększenie szansy na zdobycie stypendium czy grantu.


Konferencja ma interdyscyplinarny charakter, dlatego sesje przygotowane są w taki sposób, aby wybrani zostali studenci z różnych dyscyplin naukowych. W ten sposób będą mogli dzielić się swoimi opiniami i zainteresowaniami z osobami o podobnym poglądach. Różnorodność i szeroki zakres tematów wpływa na jakość sesji oraz zwiększa rangę konferencji. Relacja mistrz-uczeń jest kluczowym elementem tego wydarzenia ze względu na potrzebę dobrego przepływu wiedzy oraz informacji. Każda praca otrzyma rzetelną recenzję wystawioną przez Komitet Naukowy, w którego skład wchodzą recenzenci z różnych uczelni wyższych.


Oprócz tego uczestnicy poznają wielu ciekawych ludzi z całej Europy, z którymi nie tylko będą mogli się dzielić swoimi pasjami, zainteresowaniami, ale także miło spędzą czas.

Terminy:

30 kwietnia br.  - pierwszy termin rejestracji,
31 maja br. – drugi termin rejestracji,
17-20 września br. - 13th Students' Science Conference.

 

Opłata konferencyjna jest niższa w przypadku pierwszego terminu rejestracji.

 

Więcej informacji można znaleźć:

na stronie internetowej: www.ssc.pwr.edu.pl
na facebook-u: https://www.facebook.com/Students.Science.Conference
na wydarzeniu na facebook-u: https://www.facebook.com/events/366987473491436/

 

 

plakat.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT