Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zasmakuj w bibliotece

8 maja 2020 r.
 

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.jpg

Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza do udziału w corocznym Tygodniu Bibliotek, który trwa od 8 do 15 maja. Tym razem odbywa się on pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”.


Obecnie biblioteki pracują w szczególnych okolicznościach. Pomimo to, bibliotekarze z UZ przygotowali dla swoich Czytelników szereg propozycji online: do pracy, nauki, ale także rozrywki. Szczególnie zachęcają do skorzystania z łatwiejszych dostępów do zasobów elektronicznych. 


O wszystkim, co proponują Czytelnikom, można przeczytać na stronie internetowej: http://www.bu.uz.zgora.pl/index.php/pl/  Czekają tam wielkie paczki prezentów.                                                        *              *                *


W Dniu Bibliotekarza, który przypada dzisiaj, to jest 8 maja, składamy naszym Bibliotekarzom serdeczne podziękowania za troskę i życzliwość, jakimi obdarzają swoich czytelników, chęć niesienia pomocy zagubionym w poszukiwaniu publikacji na określony temat i wyrozumiałość wobec tych, którzy spóźniają się ze zwrotem książek. Życzymy Państwu jak najwięcej zdrowia, pogody ducha i do zobaczenia w wypożyczalni.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT