Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

"Zbieramy dla Kamy"- koncert charytatywny na UZ

29 stycznia 2016 r.

 

 

W niedzielę, 7 lutego br.  o godz. 18.00 w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej 50 odbędzie się koncert charytatywny ZBIERAMY DLA KAMY! Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Kamili Machnickiej – córki dr Beaty Machnickiej z Wydziału Nauk Biologicznych UZ, uczennicy LO nr I.


Kamila zachorowała na nowotwór złośliwy nosogardła z przerzutami do węzłów chłonnych.  Ze względu na to, że radioterapia lecząc nowotwór może spowodować silne uszkodzenia głowy, dlatego Kamila wraz z rodziną i przyjaciółmi walczą o możliwość leczenia nowocześniejszą i bardziej bezpieczną metodą: protonoterapią. Technika ta jak dotąd, możliwa jest tylko poza granicami kraju i niestety bardzo kosztowna. Kamila jest podopieczną organizacji pożytku publicznego - Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”, które jest organizatorem niedzielnego koncertu.


Podczas koncertu wystąpią: Dorian Zarzycki Band i kabarety z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego: ADIN, CIACH, ZACHODNI i ZALOTKA. Bilet – cegiełka kosztuje minimum 15 zł. Podczas koncertu zostanie także przeprowadzona licytacja, na której będzie można kupić m.in. płyty Meli Koteluk i Kasi Cerekwickiej z autografami oczywiście, strzyżenie w Studiu Fryzur Darii Szymczak na Jędrzychowie, lekcje muzyki w Szkole Muzycznej YAMAHA i wiele innych. Ponieważ cały czas trwa zbiórka gadżetów na licytację, w tym zakresie przewidywane są mega niespodzianki...


Licytację poprowadzi Jarosław Sobański z kabaretu Zachodni, chociaż jak zapowiadają jego koledzy z innych kabaretów, może się okazać, że nie będzie on jedynym prowadzącym, zapowiada się więc dużo zabawy i emocji.


Bilety-cegiełki od poniedziałku będą  do nabycia w 3 punktach na Uniwersytecie Zielonogórskim – nie tylko dla pracowników i studentów UZ, ale dla wszystkich zainteresowanych:

* poniedziałek, wtorek,  środa od godz. 15.00 do 17.00 w siedzibie Rektoratu przy ul. Licealnej 9 (parter, hol)

* wtorek, środa od godz. 12.00 do 14.00 – Kampus A (bud. A-29 - hol) i Kampus B (A-16 - hol)


Uczniowie wszystkich zielonogórskich liceów mają informację o biletach na plakatach w swoich szkołach.

 

 

Jeżeli ktoś nie może przyjść na koncert, a chciałby pomóc Kamilli może to zrobić dokonując wpłaty na konto:

 

mBank 49114018500000209664001082

Stowarzyszenie Warto jest pomagać.

ul. Bema 7/6

65-035 Zielona Góra

 

Od stycznia do kwietnia trwa okres rozliczeniowy, można więc przekazać 1% swojego podatku: KRS 0000318521 , CEL SZCZEGÓŁOWY: Kamila Machnicka.

 

plakat_druk.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT