Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zewsząd dostępne 150 zł z Bankiem Zachodnim WBK!

11 maja 2015 r.

 

W dniach od 11 do 13 maja br. na Kampusie B, przy al. Woj. Polskiego 69 (bud. główny) oraz od 14 do 15 maja br. na Kampusie A w budynku A-29 (Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii) będzie można spotkać doradców Banku Zachodniego WBK i dowiedzieć się więcej o wiosennej promocji  Zewsząd dostępne 150 zł   uszytej na miarę każdego studenta! Rozpocznij nowy rozdział swojego życia z partnerem godnym polecenia.

 

Wiele usług bankowych za darmo? Jeśli zdecydujesz się na Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą oraz usługami bankowości elektronicznej BZWBK 24 między 15 kwietnia a 30 czerwca br., w ramach specjalnej promocji możesz otrzymać do 150 zł zwrotu za bilety komunikacji miejskiej oraz doładowania telefonu! Sprawdź co zrobić, aby skorzystać z promocji! Ciesz się możliwościami produktów BZ WBK i realizuj swoje marzenia.

Masz wątpliwości? Szkoda czasu! Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i Regulamin promocji „Zewsząd dostępne 150 zł”, znajdziesz na bzwbk.pl/kgp lub bezpośrednio u naszego doradcy!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT