Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zjawy. Dwoistość natury / Spectres. Double exposures – wystawa Józefiny Litwin

Plakat_wernisaż_J.LITWIN_do publikacji na www.jpg

17 grudnia 2018 r.

 


Kierownik Katedry Architektury i Urbanistyki WBAIS UZ - prof. dr hab. inż. Jakub Marcinowski zaprasza na wernisaż  wystawy Józefiny Litwin - absolwentki kierunku architektura i urbanistyka WBAIS UZ w Galerii Architektury i Sztuki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wystawa rozpoczyna cykl prezentacji absolwentów kierunków: architektura, architektura i urbanistyka na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ jako kontynuacji obchodów jubileuszu 10 lat istnienia kierunku architektura na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wernisaż prac Józefiny Litwin odbędzie się jutro, we wtorek 18 grudnia br.  o godz. 17.00 w Galerii Architektury i Sztuki Uniwersytetu Zielonogórskiego, w foyer  budynku A-8, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska,  ul. prof. Z. Szafrana 1, Zielona Góra.
 


Wystawa jest zatytułowana: Zjawy. Dwoistość natury / Spectres. Double exposures i prezentuje  19 wybranych prac  autorstwa Józefiny Litwin.


 
Kuratorem wystawy jest prof. Jan Gawron – kierownik Zakładu Teorii i Historii Budowy Miast, Sztuk Plastycznych oraz Ochrony Zabytków, Katedra Architektury i Urbanistyki WBAIS UZ. Natomiast recenzentem: dr hab. Jerzy Ł. Kaczmarek -kierownik Zakładu Socjologii i Zróżnicowania Społecznego, w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
 


Wystawę można zwiedzać do wtorku, 15. stycznia 2019 r. w godzinach 8.00-20.30. Galeria Architektury i Sztuki Uniwersytetu Zielonogórskiego, w foyer budynku A-8, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, ul. prof. Z. Szafrana 1, Zielona Góra.

 


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Katedry Architektury i Urbanistyki WBAIS UZ http://www.aiu.uz.zgora.pl .
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT