Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Znajdź stypendium dopasowane do siebie!

31 sierpnia 2018 r.

 

 

Jesteś studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Jest bardzo wiele polskich i zagranicznych ofert stypendiów, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.  

 


Od 9 lat Fundacja Dobra Sieć aktywnie działa, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi http://www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W bazie serwisu http://www.mojestypendium.pl do tej pory zgromadzono ponad 9 800 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!

 


Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego autorzy serwisu zachęcają do  zapoznania się z bardzo atrakcyjnymi ofertami stypendialnymi dla uzdolnionych studentów i młodych naukowców.

 

 

W serwisie http://www.mojestypendium.pl można znaleźć:


- bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów;


- artykuły o stypendiach i grantach;


- regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów;


- wskazówki, jak starać się o stypendia;


- listę organizatorów programów stypendialnych;


- badania rynku stypendialnego;


- porady dla instytucji przyznających stypendia.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu http://www.mojestypendium.pl , który powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

 

 

moje stypendium.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT