Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zostań menadżerem zrównoważonego rozwoju.

Akademia Menadżera.jpg

5 kwietnia 2016 r.

 

 

Dnia 1 kwietnia br. ruszyła rekrutacja do VI edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. 

 

 

Czym jest Akademia Menedżera?


Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. 


Głównym celem Akademii jest zwiększenie świadomości i wiedzy w obszarze zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce oraz wyszkolenie menedżerów in spe, którzy poprzez swoją przyszłą pracę zawodową będą wcielać w życie ideę zrównoważonego rozwoju.


Czworo uczestników Akademii, którzy w ramach warsztatów opracują najlepszy pomysł na projekt i fiszkę projektową, otrzymają możliwość odbycia miesięcznego płatnego stażu w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub w jednej z regionalnych dyrekcji ochrony środowiska.

 


Szósta edycja Akademii odbędzie się w drugiej połowie lipca 2016 r. i weźmie w niej udział 24 uczestników, którzy pozytywnie przejdą dwa etapy rekrutacji. 


Zajęcia w ramach Akademii będą odbywać się w Warszawie i jej okolicach. Organizator zapewni uczestnikom wyżywienie, zakwaterowanie, materiały szkoleniowe i ubezpieczenie. Zakwalifikowane osoby na własny koszt będą musiały dotrzeć do miejsca zakwaterowania.
Po zakończonym procesie rekrutacyjnym uczestnicy Akademii otrzymają szczegółowy program przedsięwzięcia.

 


Rekrutacja


Proces rekrutacyjny będzie przebiegał dwuetapowo. W I etapie zgłoszenia zostaną  zweryfikowane pod kątem spełniania kryteriów zawartych w Regulaminie. Następnie 50 wybranych uczestników, których zgłoszenia otrzymają najwyższe oceny, zostanie zaproszonych do II etapu. W tym etapie uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie pracy w formie rozprawki.

 


Kto może aplikować?


Do udziału w Akademii mogą zgłaszać się studenci wszystkich kierunków uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w momencie trwania Akademii nie ukończyli 26 roku życia. Aby wziąć udział w rekrutacji wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i wysyłać go do 13 maja br.  na adres: akademia@gdos.gov.pl .

 


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://projekty.gdos.gov.pl oraz  http://www.gdos.gov.pl/  .

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT