Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Stypendia Santander - bezpłatne kursy i szkolenia

21 października 2021 r.

 

 

 

Santander-sleider.jpg

 

 

 

 

W ramach współpracy uczelni z Santander Universidades po raz kolejny zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników do udziału w projektach rozwojowych.

Stypendia Santander oferują rozwój kompetencji cyfrowych, językowych a także branżowych z zakresu technologii, marketingu, ekonomii, bankowości, liderstw itd.

 

Zachęcamy do zapoznania się z trwającymi naborami:


Akademia Santander Universidades online – cykl webinarów dotyczących szeroko rozumianej bankowości, które poprowadzi najwyższa kadra zarządzająca Santander Bank Polska S.A. Celem wydarzenia jest dzielenie się wiedzą praktyków oraz inspirowanie do rozwoju kariery i uczenia się przez całe życie. W trakcie Akademii poruszane będą zarówno tematy finansowe, ekonomiczne, technologiczne jak i te związane z przywództwem oraz rozwojem osobistym. Akademia organizowana jest we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. 

Zapisy do 31 października na stronie:: 

 

 

Stypendium Konferencyjne Santander | VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych przez jury, nawiązać cenne znajomości oraz zdobyć cenne nagrody. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy; 

Zapisy do 2 listopada br. na stronie:: 

 

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – cykl webinarów dotyczących wykorzystania mediów społecznościowych do prowadzenia działań marketingowych małej firmy oraz budowania marki osobistej. Swoją wiedzą podzielą się znani i cenieni eksperci świata mediów społecznościowych. 

Zapisy do 11 listopada br. na stronie::  

 

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Pre-Architektour 2021: Zrównoważona Urbanistyka – program rozwojowy skierowany do studentów kierunków studiów architektonicznych, urbanistycznych i zw. z gospodarką przestrzenną. Obejmuje szkolenie teoretyczne i przygotowanie projektu pod okiem praktyków. Przygotowane projekty wezmą udział w konkursie z nagrodami. 

Zapisy do 31 października br. na stronie:: 

 

 

Stypendium Santander Tech | Emerging Technologies Program by MIT Professional Education -  kursy z zakresu innowacyjnych narzędzi technologicznych. Uczestnicy będą mogli wybrać 1 z 5 kursów : transformacja cyfrowa, uczenie maszynowe, projektowanie rozwiązań za pomocą MITdesignX, projektowanie produktów oraz zarządzanie technologiami. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Zapisy do 10 stycznia 2022 na stronie::

 

 

Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego. W ramach programu uczestnicy wybiorą  jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics  

Zapisy do 23 listopada 2021 r. na stronie:: 

 

 

Powyżej tylko wybrane programy, poszerzona oferta znajduje się na stronie santander-grants.com

 

 

Stypendia Santander

Od 25 lat program  Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. 

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny. 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT