Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

4 edycja projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie z AZS przed nami!

17 sierpnia 2021 r.

 

Aktywnie zmieniaj siebie-plakat.jpg

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego przystępuje do realizacji kolejnej edycji projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie z AZS
Jego ideą jest propagowanie zdrowego stylu życiu, ale również pokazanie, że z odpowiednim wsparciem i z determinacją można osiągnąć swój cel (np. poprawę stanu zdrowia/ wydobycie ukrytego piękna/poprawę kondycji/zmianę sylwetki/), tym samym zmieniając swoje życie na lepsze. Czasami człowiek chciałby coś zmienić w swoim życiu, lecz brakuje mu wiedzy, nie wie od czego zacząć.


Jak zapowiadają organizatorzy, wskażą uczestnikowi drogę, pokażą możliwości, dadzą dostęp do wiedzy i pomogą znaleźć w nim samym motywację do podjęcia działania w kierunku realizacji celu.
 
Uczestnicy  przejdą kompleksową przemianę - mentalną, kondycyjną, w kierunku poprawy zdrowia i sylwetki. Przez 3 miesiące, będą pod ścisłą opieką psychologa, dietetyka, oraz trenera personalnego.

 
Zapraszamy mieszkańców województwa lubuskiego w wieku 18 – 35 lat. Ruszamy na początku września. Do projektu zostanie zakwalifikowanych 20 uczestników na podstawie analizy wypełnionych ankiet. Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie::
 
 
Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na fanpage‘u wydarzenia::
 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT