Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

4. Zielonogórskie Spotkanie z Matematyką na UZ

27 lutego 2020 r.

 

Spotkanie z matematyką - plakat.png

Instytut Matematyki, Oddział Zielonogórski Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Koło Naukowe Laboratorium „Matematyczne” Paradoks serdecznie zapraszają licealistów, uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych zainteresowanych matematyką pozaszkolną na 4. Zielonogórskie Spotkanie z Matematyką na UZ, które odbędzie się 18 marca 2020 r. w godz. 13:00-15:00, sala 207 budynek A-29 Instytutu Matematyki UZ.
 

 

W ramach spotkania wykład pt. „Grafy w planowaniu zajęć" wygłosi dr hab. Ewa Drgas-Burchardt, prof. UZ, a warsztaty matematyczne pt. „Matematyka jest wszędzie” dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych, grupa młodsza (klasy 7 i 8 szkół podstawowych), grupa starsza (licealiści) przeprowadzą studenci Koła Naukowego Laboratorium „Matematyczne” Paradoks pod kierunkiem opiekuna koła dr Krystyny Białek.

 

W roku akademickim 2019/2020 Koło LMP zaplanowano 7 Zielonogórskich Spotkań z Matematyką na UZ. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, w środy od godz. 13:00 -15:00 na II piętrze budynku A-29 Instytutu Matematyki UZ.

 

Zajęcia są bezpłatne!


 

 

 

 

 

 

UWAGA:

Na 4. Zielonogórskie Spotkanie z Matematyką na UZ wymagana jest wcześniejsza rejestracja  
 

Link do rejestracji::

 

Liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie rezerwacji zainteresowani otrzymają w ciągu 24 godzin.
Ewentualne pytania prosimy kierować pod adres: k.bialek@wmie.uz.zgora.pl


Aktualne informacje na temat  kolejnych Zielonogórskich Spotkań z Matematyką na UZ będą dostępne na stronie internetowej koła: www.lmp.wmie.uz.zgora.pl w zakładce Projekty -> Zielonogórskie Spotkania z Matematyką.

 

 

 

 

 

logo WMIE KWADRAT.jpg Laboratorim Matematyczne Paradoks.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT