A jeśli plagiat, to co? - IV Uczelniane Forum Jakości Kształcenia

6 maja 2019 r.

IV Forum formatka-1.jpg

 


Szanowni Państwo,


już po raz czwarty Uczelniana Rada ds. Jakości Kształcenia organizuje Uczelniane Forum Jakości Kształcenia, które w tym roku zostanie poświęcone wdrażaniu Jednolitego Systemu Antyplagiatowego i prawom autorskim. Wyjątkowo tegoroczne forum zostanie rozplanowane na dwa dni. Na każdy z nich umożliwimy Państwu odrębne zapisy.


23 maja 2019 roku odbędzie się pierwsza część forum – kurs poświęcony Jednolitemu Systemowi Antyplagiatowemu poprowadzony przez pracowników Ośrodka Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, na którym m.in. będzie można zapoznać się ze sposobem interpretowania analizy badanego tekstu i procentowego rozmiaru podobieństwa.


 3 czerwca 2019 roku odbędzie się druga część forum, poświęcona prawnym aspektom ochrony własności intelektualnej i praktycznemu wdrażaniu Jednolitego Systemu Antyplagiatowego na Uniwersytecie Zielonogórskim.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie::

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach. Dokładne dane odnośnie miejsca spotkania zostaną przekazane na adresy e-mail podane w czasie rejestracji.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT