Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

A Ty, jaką historię stworzysz? Dołącz do AIESEC!

16 stycznia 2017 r.

 

 

 

coverzg.png

 

 

Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Zielonej Górze jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi?

 

Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC Zielona Góra, który od roku działa przy Uniwersytecie Zielonogórskim. Realizowane przez Stowarzyszenie projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, studenci mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

 

Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC Zielona Góra i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 29 stycznia wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.

 

AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez możliwość tworzenia projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

 

Oddział Lokalny AIESEC Zielona Góra zaprasza do kontaktu drogą mailową:

aiesec.zg@gmail.com. Proces rekrutacji trwa od 16 stycznia do 29 stycznia br.

 

 

file-page1.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT