Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Aktywny zielonogórzanin po raz trzeci

4 czerwca 2020 r.

Aktywny Zielonogórzanin.png

Już w tym miesiącu wystartuje 3. odsłona projektu „Aktywny zielonogórzanin". Indywidualne plany żywieniowe, zajęcia w otwartej przestrzeni, webinary z poradami oraz telekonsultacje. To wszystko czeka na zielonogórzan, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu.


W tegorocznej edycji projektu przewidziano miejsce dla 20 uczestników. Już na wstępie każdy beneficjent otrzyma dostęp do zbilansowanego planu żywieniowego i poradników w formie e-booków, przygotowanych przez dyplomowanego dietetyka. Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość odbycia indywidualnej telekonsultacji z dietetykiem w celu przedyskutowania planu swoich posiłków i rozwiania ewentualnych wszelkich wątpliwości.


Ze względu na wyjątkową sytuację, dla uczestników przygotowano szereg zajęć z aktywności ruchowej. W otwartej przestrzeni, dla każdego znajdzie się coś interesującego. Marszobiegi, przejażdżki rowerowe, zajęcia ogólnorozwojowe, a może gry zespołowe?


W specjalnej grupie wsparcia, uczestnicy będą mogli na bieżąco wymieniać się nabytymi doświadczeniami. Nie zabraknie również  pomocy ze strony specjalistów. Zielonogórzanie będą mogli skorzystać z warsztatów oraz webinarów z poradami psychodietetycznymi.


O zdrowe zmiany w życiu uczestników zadbają specjaliści:

– Marzena Pałasz - dyplomowany dietetyk, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków,

– Marek Lemański - psycholog, mediator oraz trener,

– Dawid Piechowiak – instruktor.


Program skierowany jest głównie do osób z nadwagą i otyłością, które ukończyły 18 lat. Udział w trzymiesięcznym projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.


Do 15 czerwca br. organizatorzy czekają na zgłoszenia.
Tydzień później skontaktują się z osobami, które zakwalifikowały się do programu.


Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym adresem:  https://forms.gle/AYriHLH7pakGHUYj8
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT