Bartosz Deryło, student wokalistyki jazzowej UZ pokonał kolejny etap w konkursie „The Voice of Poland”!

4 listopada 2019 r.

BARTOSZ DERYŁO TVP wł..jpg

For. Materiały prasowe TVP.

Z przyjemnością informujemy, że w minioną sobotę, 2 listopada br. w programie 2. TVP pt. „The Voice of Poland” miał miejsce kolejny etap konkursu tzw. „nokaut”. Kolejno prezentowali się wykonawcy, tworzący drużyny poszczególnych trenerów. Są nimi: Margaret, Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Kamil Bednarek. Każda drużyna składała się  z siedmiu wokalistów (wyjątkiem była drużyna K. Bednarka, w której znalazł się jeden duet). W drużynie Tomsona i Barona jest Bartosz Deryło, student III roku wokalistyki jazzowej UZ w klasie mgr Pauliny Gołębiowskiej.


W sobotę pięknie zaśpiewał piosenkę Steviego Wondera „For Once In My Live”. Można jej posłuchać tutaj: https://voice.tvp.pl/45147176/bartosz-derylo-for-once-in-my-life. Świetnie wykonana na zakończenie piosenki wokaliza poderwała wszystkich trenerów, którzy na stojąco oklaskiwali występ Bartosza.  W efekcie, nie mogło być inaczej, nasz student wszedł do finałowej czwórki drużyny Tomsona i Barona!


W najbliższą sobotę 9 bm. rozpoczną się odcinki na żywo, czyli „live shows”. Wówczas widzowie będą mogli głosować na ulubionych wykonawców z poszczególnych drużyn. Bartosz świetnie śpiewa, więc kibicujmy Mu wysyłając smsy. Warto to zrobić, ponieważ co tydzień z programu z każdej drużyny będzie odpadać jeden wykonawca.


 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT