Bartosz Deryło z Instytutu Muzyki UZ półfinalistą The Voice of Poland!

18 listopada 2019 r.

The Voice.jpg

Półfinałowa drużyna Tompsona i Barona. Stoją od lewej: Aleksander Milwiw – Baron, Alicja Szemplińska, Bartosz Deryło i Tomasz Lach – Tomson. Fot. Materiały prasowe TVP

Za nami drugi „live show” w programie „The Voice of Poland”. W sobotę wieczorem 16 listopada br. w 2. programie TVP emocje sięgały zenitu. Każda z drużyn składała się z 3 zawodników, ale było wiadomo, że na zakończenie programu na placu boju pozostanie 8 wokalistów.


W drużynie Tompsona i Barona, oprócz Bartosza Deryło śpiewali jeszcze: Alicja Szemplińska i Patryk Żywczyk. Pierwszy na scenę wyszedł  Bartosz i zaśpiewał „Nad przepaścią” Braci (Cugowskich). Można posłuchać tego utworu tutaj: https://voice.tvp.pl/45367543/bartosz-derylo-nad-przepascia. Warto dodać, że w minioną sobotę większość wykonawców śpiewała polskie piosenki. Dla formalności dodajmy, że Alicja zaśpiewała „Unconditionally” Katy Perry, a Patryk „Na szczycie” Grubsona.


Głosami widzów jako pierwsza do półfinału weszła Alicja. To trenerzy mieli zadecydować, który z Chłopaków przejdzie dalej – Bartosz czy Patryk. Tomson i Baron do kolejnego etapu konkursu zaprosili Bartosza!


W sobotę, 23 listopada br. odbędzie się już półfinał konkursu! Bartosz potrzebuje naszych smsów!!!!!!!!!! Wysyłajcie je o treści „3” pod 7350. Już w najbliższą sobotę od 20.05.


Jedynie dla przypomnienia, bo chyba już wszyscy zapamiętali, Bartosz Deryło to student III roku wokalistyki jazzowej UZ w klasie mgr Pauliny Gołębiowskiej.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT