Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Bezpłatne warsztaty sieciowe dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego

5 grudnia 2016 r.

 

indeks.png image001.jpg

 

 

 

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Firma Atos oraz organizują cykl bezpłatnych warsztatów sieciowych dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na najlepszych uczestników czekają płatne staże oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Zajęcia prowadzone będą przez ekspertów jednego z działów firmy Atos – jednej z najprężniej rozwijających się firm regionu kujawsko-pomorskiego. Program warsztatów obejmuje dwie ścieżki tematyczne:

* 6 grudnia br. odbędą się warsztaty DCLAN | VDC

* 7 grudnia br. skupimy się na WAN | Multiprotocol Label Switching

 

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający jego udział w warsztatach, najlepsi zaś – dyplomy oraz upominki. Niewątpliwie największą zaletą zajęć jest możliwość odbycia płatnego stażu w dziale NDCS (Network Data Center and Communication Services) w Atos. Aby mieć taką możliwość, należy z jak najlepszym wynikiem ukończyć konkursy wiedzy sieciowej, będących elementem kursu.

 

Zajęcia będą odbywać się na Uniwersytecie Zielonogórskim w budynku A-2 przy ul. Szafrana 2 (sala 115) w godz. 10.00 – 15.00 (6-7 grudnia 2016 r.)

 

Szczegóły i bieżące informacje:

https://www.facebook.com/events/214026595692718/ 

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 12 mld EUR i zatrudniający około 100 000 pracowników w 72 krajach. Obsługując klientów z całego świata, Atos dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

 

Atos pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Jest światowym partnerem informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Jest spółką notowaną na giełdzie NYSE Euronext Paris. Działa pod markami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify i Worldline.

 

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Krakowie pracuje ponad 4 000 osób.

 

Więcej informacji na:

www.atos.net

www.pl.atos.net

http://www.facebook.com/atos.poland.gdc

http://pl.atos.net/pl-pl/home/o-firmie/news/press-release/2016/pr-2016-09-03.html

 


 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT