Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Choinka z serdeczną troską w tle


21 grudnia 2016 r.

 

 

Wczoraj, to jest 20 grudnia br. studenci komunikacji biznesowej w języku rosyjskim przeprowadzili na swoim kampusie dwie kampanie.

 

Pierwszą była wystawa rękodzieła autorstwa Aleksandry Lubańskiej, studentki III roku komunikacji biznesowej w języku rosyjskim. Ola wyczarowała z różnych materiałów piękne choinki, bombki, koszyczki i inne ozdoby. Swoim talentem podzieliła się ze społecznością akademicką prezentując je publicznie.

 


Druga akcja miała miejsce już po raz trzeci. Jej inicjatorką jest mgr Jolanta Fainstein, studentka studiów doktoranckich na UZ. Wspólnie z trójką studentów z Koła: Martą Bruchajzer, Joanną Nun, Michałem Maciasem (wszyscy studiują na III roku komunikacji biznesowej w języku rosyjskim) propagowali pomaganie czworonożnym przyjaciołom ze schroniska dla zwierząt w Zielonej Górze. Studenci wszystkich trzech roczników tego kierunku upiekli ciasta, którymi częstowano zainteresowanych akcją. Zachęcano pracowników i studentów UZ do odwiedzenia schroniska oraz pomagania zwierzakom w różnej formie. Choćby przez kupowania im jedzenia, czy wyprowadzania zwierząt na spacery.

 

Serdecznie gratulujemy pięknej inicjatywy.

 

 

 

 

ozdoby.jpg idzie zima dla zwierzaków.jpg zbiórka dla zwierząt.jpg
Fot. Archiwum Koła.
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT