Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

CPTT UZ zaprasza nauczycieli akademickich do udziału w bezpłatnym szkoleniu MA TRIZ1!

21 września 2021 r.

Centrum-Przedsiębiorczości-i-Transferu-Technologii-UZ.png

Centrum Przedsiębiorczości  i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza nauczycieli akademickich do udziału w bezpłatnym szkoleniu MA TRIZ1, które odbędzie się on-line. Uczestnicy szkolenia po jego ukończeniu otrzymają międzynarodowe certyfikaty!

 

Szkolenie adresowane jest do nauczycieli otwartych na nowości, kreatywnych i aktywnych w rozwiązywaniu problemów i pragnących podnieść swoje kwalifikacje! 

 

Warto się już zapisać, bo ilość miejsc jest ograniczona!


 
Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane: Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań oraz Pragmatyczne innowacje.

 

Szkolenia odbędą się w dniach: 28, 29, 30 września i 1 października br.

 

Rekrutacja trwa!!!

 

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na stronie http://www.cptt.uz.zgora.pl w zakładce PROJEKTY REALIZOWANE/PROGRAM WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ/MA TRIZ .

 

Niezdecydowani mogą zadać pytania, pisząc na adres: m.chochol@cptt.uz.zgora.pl lub  a.kaczmarek-pawelska@cptt.uz.zgora.pl  .

 

Pragmatyczne innowacje na podstawie współczesnej TRIZ to skuteczne i wypróbowane w praktyce narzędzia do systemowego prowadzenia projektów innowacyjnych i sprawnego tworzenia nowych rozwiązań. Wprost - produkcji innowacji.

 

Warto poznać metodologię stosowaną z sukcesami w światowych koncernach: Samsung, LG, INTEL, Siemens, GE, P&G, Hyundai, KIA, FIAT Group, Schaeffler Group, Continental, Visteon, MANDO, ZF TRW i innych, wykorzystywaną  w Polsce, jak i na całym świecie.
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT