Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Doroczna konferencja Google I/O Extended o najnowszych trendach w IT na UZ

9 maja 2022 r.

 

Google Extended ZG.jpg

 

Już 11 maja odbędzie się doroczna konferencja Google I/O Extended o najnowszych trendach w IT, organizowana przez Google. Wspólne oglądanie transmisji online odbędzie się w różnych miastach na świecie, także w Zielonej Górze.

 

Google I/O Extended to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży IT. Coroczna konferencja zapowiada kluczowe rozwiązania oraz trendy, za którymi świat nowoczesnych technologii będzie podążał w najbliższych miesiącach.

 

W Zielonej Górze, jako jednym z miast w różnych zakątkach świata, po raz kolejny odbędzie się transmisja konferencji z Shoreline Amphitheatre w Mountain View w USA. Dotychczas wspólne oglądanie Google I/O na Uniwersytecie Zielonogórskim skupiało wielu chętnych miłośników IT. To w końcu szansa na zobaczenie istotnego wydarzenia dla światowego rozwoju technologicznego, a nie każdy ma okazję śledzić je na żywo. Nie tylko jako przedstawiciele fintechu, ale przede wszystkim jako pasjonaci innowacji cieszymy się, że możemy wziąć udział w tak znaczącej międzynarodowej konferencjimówi Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl.
 

Serdecznie zapraszamy i liczymy na udział w transmisji wszystkich zainteresowanych nowinkami ze świata technologii IT. To doskonała okazja do integracji studentów i pracowników branży IT w naszym województwiezaprasza prof. Andrzej Obuchowicz, Dziekan Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Spotkanie rozpocznie się 11 maja br. o godz. 18 w budynku A-2, sala 115 (Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki, ul. Prof. Z. Szafrana 2). W programie wspólne oglądanie streamingu, a także dyskusje oraz prezentacje.

Organizatorzy zapewniają napoje, przekąski oraz tradycyjną już przerwa na pizzę.Wstęp jest bezpłatny.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT