Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dr Sylwia Słowińska z Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii UZ autorką wybitnej monografii z zakresu andragogiki!

23 marca 2018 r.

 

 

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że dr Sylwia Słowińska z Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii UZ została uhonorowana przez Akademickie Towarzystwo Andragogiczne nagrodą za wybitną monografię!

 


Po zapoznaniu się z zamówionymi recenzjami oraz opinią przewodniczącego Kapituły Nagrody prof. zw. dra hab. Józefa Kargula – Zarząd Główny Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego uhonorował „Nagrodą za wybitną monografię” w 2018 roku jej książkę „Sensy oddolnych inicjatyw kulturalnych w interpretacji ich realizatorów”  Wydawnictwo Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra 2017 (ISBN 978-83-7842-301-0) - https://sklep.ow.uz.zgora.pl/produkt/sensy-oddolnych-inicjatyw-kulturowych-w-interpretacji-ich-realizatorow/ .
 


Dr Sylwia Słowińska jest adiunktem w Zakładzie Animacji Kultury i Andragogiki, w Instytucie Pedagogiki na Wydziale Pedagogiki, Psychologii i Socjologii UZ. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 grudnia 2016 r. w sprawie przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym i uczelniom,  laureatka konkursu otrzymała 50 punktów w ocenie parametrycznej za monografię naukową uznaną za wybitne dzieło.

 


 
Dr Sylwii Słowińskiej serdecznie gratulujemy nagrody.

 

 

S.Slowinska-sensy-oddolnych-inicjatyw-kulturalnych.jpg Sylwia Słowińska właściwa.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT