Drużyna Uniwersytetu Zielonogórskiego zagra w finałowym turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu

 

 

15 lutego 2018 r.

 

futsal_amp_final.jpg

16 drużyn żeńskich i 16 męskich wystąpi w finałowym turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu w Warszawie. Nie zabraknie na nich reprezentantów Uniwersytetu Zielonogórskiego.  Impreza rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Studenci będą rywalizować w czterech halach w Warszawie.

 

 

 

Reprezentanci Uniwersytetu Zielonogórskiego w piątek 16.02.2018 zagrają:

  • godz. 8.30 vs Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • godz. 13.10 vs Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.


W sobotę następne mecze:

  • godz. 8.30 vs Politechnika Białostocka. 

Kolejne starcia zależą od wyników, a dostępne są tutaj.

 

 

Uczestnicy turnieju finałowego o awans musieli walczyć w półfinałach – panie w dwóch, a panowie aż w czterech.

 

– Futsal to sport bardzo widowiskowy, a do tego trzeba dodać, że przecież w Polsce wywodzi się właśnie ze środowiska akademickiego. Jestem przekonany, że emocji będzie bardzo dużo – mówi Dariusz Piekut, wiceprezes AZS Warszawa, koordynator cyklu Akademickich Mistrzostw Polski.

Rywalizacja w futsalu jest drugą z cyklu Akademickich Mistrzostw Polski w tym sezonie. Wcześniej – na początku lutego – o medale rywalizowali szachiści. W sumie sportowcy-studenci do końca czerwca rywalizować będą o medale w trzydziestu dyscyplinach.

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu kobiet

Piątek, 16 lutego

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Grupa A: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu – Uniwersytet Warszawski (godz. 10.50), Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach – Politechnika Opolska (11.50), UW – PO (17.30), UAM – AWF Katowice (18.30)
Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)
Grupa B: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (godz. 8.30), Uniwersytet Szczeciński – Politechnika Śląska w Gliwicach (9.30), UWM – PŚ (14.30), AWF Wrocław – USz (15.30)
Grupa C: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie – Uniwersytet Gdański (godz. 10.30), Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (11.30), UG – UEK (16.30), AWF Warszawa – AJD (17.30)
Grupa D: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie (godz. 12.30), Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu (13.30), UPK – PWSZ Wałbrzych (18.30), UJ – AWFiS Gdańsk (19.30)

Sobota, 17 lutego

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Grupa A: AWF Katowice – UW (godz. 10.50), PO – UAM (11.50)
Hala CSR Bielany (ul. Lindego 20)
Grupa B: USz – UWM (godz. 8.30), PŚ – AWF Wrocław (9.30)
Grupa C: AJD – UG (godz. 10.30), UEK – AWF Warszawa (10.30)
Grupa D: AWFiS Gdańsk – UPK (godz. 12.30), PWSZ Wałbrzych – UJ (13.30)
O miejsca 9-12: 3C – 3B (godz. 15), 3A – 3D (16)
Ćwierćfinały: 1B – 2C (godz. 17), 1C – 2B (18), 1A – 2D (19), 1D – 2A (20)

Niedziela, 18 lutego

Hala CSR Bielany (ul. Lindego 20)
O miejsca 5-8: przegrani z 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 9), przegrani z 1 i 4 ćwierćfinału (10)
O 11. miejsce (godz. 11)
O 9. miejsce (godz. 12)
O 7. miejsce (godz. 13)
O 5. miejsce (godz. 14)

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Półfinały: zwycięzcy 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 9), zwycięzcy 1 i 4 ćwierćfinału (10)
O 3. miejsce (godz. 13.20)
O 1. miejsce (godz. 15.30)
DEKORACJA MEDALISTÓW (godz. 17.30)

 

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu mężczyzn

Piątek, 16 lutego

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Grupa A: Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Uniwersytet Warszawski (godz. 8.30), Politechnika Opolska – Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (9.40), UW – UJK (15.10), AWF Poznań – PO (16.20)
Grupa D: Politechnika Śląska w Gliwicach – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu (godz. 12.50), Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (14)

Hala CS-R WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
Grupa B: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Uniwersytet Zielonogórski (godz. 8.30), Politechnika Białostocka – Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (9.40), UZg – WSG (13.10), UEK – PB (14.20)
Grupa C: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – Politechnika Łódzka (godz. 10.50), Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie – Uniwersytet Gdański (12), AGH – AJD (15.30), PŁ – UG (16.40)
Grupa D: UAM – SGH (godz. 17.50), PŚ – PWSZ Tarnów (19)

 

Sobota, 17 lutego

Hala CS-R WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
Grupa B: PB – UZg (godz. 8.30), WSG – UEK (9.40)
Grupa C: UG – AGH (godz. 10.50), AJD – PŁ (12)
O miejsca 9-12: 3C – 3B (godz. 15.30), 3A – 3D (16.40)

Hala CSR Bielany (ul. Lindego 20)
Grupa A: PO – UW (godz. 8.30), UJK – AWF Poznań (9.40)
Grupa D: PWSZ Tarnów – UAM (godz. 12.50), PŚ – SGH (14)
Ćwierćfinały: 1B – 2C (godz. 15.30), 1C – 2B (16.40), 1A – 2D (17.50), 1D – 2A (19)

 

Niedziela, 18 lutego

Hala CS-R WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
O miejsca 5-8: przegrani z 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 9), przegrani z 1 i 4 ćwierćfinału (10.10)
O 11. miejsce (godz. 11.20)
O 9. miejsce (godz. 12.30)
O 7. miejsce (godz. 13.40)
O 5. miejsce (godz. 14.50)

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Półfinały: zwycięzcy 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 11), zwycięzcy 1 i 4 ćwierćfinału (12.10)
O 3. miejsce (godz. 14.20)
O 1. miejsce (godz. 16.30)
DEKORACJA MEDALISTÓW (godz. 17.30)

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT