Dzień Otwarty na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ

17 stycznia 2017 r.

 

indeks.png

 

 

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 23 stycznia 2017 r. w godzinach 9.00-14.00 w siedzibie Wydziału  przy ul. Prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze.

 

Podczas wizyty na Wydziale można będzie uczestniczyć w ciekawych pokazach i warsztatach laboratoryjnych oraz specjalnie przygotowanych krótkich wykładach popularnonaukowych związanych z kierunkami studiów realizowanymi na Wydziale.

 

Prezentować się będą także firmy partnerskie na kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale: ADB Polska Sp. z o.o., Cinkciarz.pl, Denley, Lumel S.A., MetaPack, Perceptus Sp. z o.o., Sygnity Business Solutions. Firmy wspierają merytorycznie prowadzone na Wydziale zajęcia, akademie i koła naukowe. Partnerzy biznesowi zaprezentują obszary swojej działalności na specjalnych stoiskach oraz laboratoriach i wykładach.

 

Dodatkową, atrakcją będzie możliwość zwiedzenia Centrum Komputerowego Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie prezentowane będzie Centrum Przetwarzania Danych UZ. Wizyta będzie również okazją do zapoznania się z warunkami studiowania w naszym nowoczesnym budynku dydaktycznym oddanym do użytku w 2013 r. oraz zwiedzenia najnowszych laboratoriów dydaktycznych powstałych na Wydziale w 2015 r. za kwotę przekraczającą 5 mln PLN.


Szczegóły na stronie::

 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT