Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dzień Turystyki na Uniwersytecie Zielonogórskim

9 marca 2023 r.

 


 

ITSŻ - logo.jpg

Instytut Sportu, Turystyki i Żywienia Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na Dzień Turystyki pod hasłem "Praca z pasją". Wydarzenie  odbędzie się  w środę, 19 kwietnia br.,  w budynku Wydziału Nauk Biologicznych (bud. A-8) w sali 115 w godzinach 11:00-15:00.

Program Dnia Turystyki:
 

godz. 11:00  - Rozpoczęcie

godz. 11:10 - Wyprawowe kalambury czyli jak uratować turystę - spotkanie z Aleksandrą Czemko, (ekstremalną) pilotką wycieczek do krajów obu Ameryk.

godz.12:15 - Patagonia – spotkanie z Arturem Wójcikiem,  przewodnikiem Sudeckim, miłośnikiem gór i podróżnikiem.

godz. 13:45 - Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego.

godz. 13:55 -  Jachtem po Arktyce – spotkanie z Haliną i Andrzejem Górajkami – żeglarzami, którzy dotarli do 84°17’ szerokości geograficznej północnej pobijając światowy rekord Guinnessa w żegludze jachtem na północ.
Wystawa pokonkursowa fotografii  - Budynek WNB, hol (cały dzień).

godz. 15:00 - Zakończenie.

Wstęp wolny.
 


Jedocześnie organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Podróże z pasją", przeznaczonym dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego  oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.  Zgłaszane fotografie powinny nawiązywać do tematu konkursu.Termin nadsyłania prac: 31 marca 2023 na adres o.madrzak@wnb.uz.zgora.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Dni Turystyki, 19 kwietnia br. Nadesłane prace wezmą udział w wystawie pokonkursowej. Dla zwycięzców przewidziane atrakcyjne nagrody.


Więcej informacji o Dniu Turystyki i regulamin konkursu fotograficznego znajdują się tutaj::

 

 

PLAKAT.png KONKURS.png
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT