Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Ekostrateg 2018- nominacja dla Centrum Energetyki Odnawialnej UZ

12 lipca 2018 r.

 

IMG_9317.jpg

fot. archiwum CEO UZ

Miło mi poinformować, że Centrum Energetyki Odnawialnej Uniwersytetu Zielonogórskiego  w Sulechowie otrzymało nominację w programie gospodarczym Ekostrateg 2018. Program prowadzony jest przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości. Podstawą do przyznania nominacji są liczne działania Centrum Energetyki Odnawialnej w zakresie B&R w sektorze energetycznym, a także aktywna współpraca ze środowiskiem naukowym. 


Wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-25 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ekostrateg to ogólnopolski program wizerunkowy, skierowany do firm z sektora energetycznego oraz instytucji publicznych zajmujących się ochroną środowiska. Pomysłodawcą programu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości. Program ma na celu nagrodzenie tych firm oraz instytucji, które cechuje dbałość o środowisko naturalne również podczas szukania innowacyjnych rozwiązań  dla gospodarki. Prowadzi go Polska Agencja Przedsiębiorczości wraz z redakcją „Biznes Plus” w Gazecie Wyborczej. Firmy, które cechuje solidność i dbałość w rozwijaniu ekologicznych i innowacyjnych rozwiązań w energetyce prezentowane są na łamach papierowych i w internetowym wydaniu Gazety. Dostrzegani są tylko ci, którzy są wartymi zaufania partnerami biznesowymi.

Nagrody są wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia. Laureaci otrzymują to prestiżowe wyróżnienie w czasie trwania Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT