Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Emocjonujący pojedynek szczypiornistów i szczytna akcja. Pomóżmy!

4 grudnia 2015 r.

 

Mecz.jpg

 

 

Już w sobotę, 5 grudnia ostatni mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn w roku 2015. Po raz kolejny na Mikołajkowe spotkanie przyjedzie do nas niezwykle silny zespół Żagwi Dzierżoniów, który obecnie zajmuje drugą lokatę w ligowej tabeli. Obydwie ekipy dzieli zaledwie jedno miejsce w tabeli, więc będzie to niezwykle emocjonujący pojedynek. Poza tym organizatorzy jak zwykle przygotowali kilka "smaczków", które wyróżnią ten pojedynek od pozostałych.


Jak co roku wykorzystujemy taki mecz do zrobienia akcji w szczytnym celu. Standardowo przed i w trakcie meczu odbędzie się świąteczna zbiórka żywności i zabawek dla najuboższych rodzin. W zeszłym roku zebraliśmy ponad 160 kilogramów żywności i oczywiście chcemy ten wynik poprawić. Dla wszystkich, którzy złożą jakiś podarek odbędzie się w przerwie meczu loteria fantowa.  W tym roku mamy wyjątkowo ciekawe gadżety i niespodzianki. 

Nagrodą główną jest tablet multimedialny, a dodatkowo: odtwarzacz MP-3, śpiwór, głośnik bezprzewodowy, słuchawki, stacja pogody, piłka PUMA, plecak ADIDAS, torba ADIDAS, skakanka, koszulki oraz wiele innych. Prócz tego organizatorzy zapewniają szereg atrakcji, ale te informacje dopiero sprzedamy kibicom na hali.

Na to spotkanie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, sympatyków piłki ręcznej oraz wiernych kibiców zielonogórskiego szczypiorniaka. W tym dniu nie może nikogo zabraknąć! Jeśli wygramy ten pojedynek zakończymy sezon na 2 stopniu podium i z optymizmem będziemy spoglądać na drugą rundę rozgrywek.

 

Zapraszamy w sobotę, 5 grudnia 2015 o godz. 18.50 do hali UZ przy ul. Prof. Szafrana 6.

 WSTĘP WOLNY!

 

 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT