Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Europejskie Forum Studentów AEGEE Zielona Góra zaprasza na Network Meeting

2 listopada 2016 r.

 

 

s280-k-no.jpg

 

 

Europejskie Forum Studentów AEGE  Zielona Góra ma zaszczyt tej jesieni być organizatorem Konferencji Międzynarodowej Network Meeting. Network Meeting NWM-Zielona Góra to Międzynarodowy Kongres Europejskiego Forum Studentów AEGEE EUROPE, organizowany cyklicznie przez oddziały organizacji w największych ośrodkach akademickich. Do Zielonej Góry przyjedzie 120 studentów z całej Europy. Każdy Network Meeting poświęcony jest innej tematyce, natomiast program szkoleniowy dotyczy działania w systemie projektowym w organizacji oraz służy udoskonaleniu współpracy między oddziałami AEGEE.

 

Hasłem jesiennego NWM organizowanego w dniach 10-13 listopada 2016 r. przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Zielona Góra jest „Mission Possible”

 

Profesjonalne warsztaty oraz panele dyskusyjne, prowadzone przez doświadczonych trenerów przyczynią się do poszerzenia wiedzy z zakresu zarządzania projektem (Public Relations, Fundraising, Human Resources), komunikacji społecznej, zainspirowania do działania na poziomie ogólnopolskim i europejskim. Oprócz części merytorycznej planowane są również zajęcia integracyjne, których elementem jest promocja Zielonej Góry wśród studentów z Polski i zagranicy.

Jego Magnificencja Rektor UZ, Prezydent Miasta Zielona Góra, oraz Marszałek Województwa Lubuskiego objęli inicjatywę honorowymi patronatami.

Oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się 10 listopada 2016 r. o godz. 18.00 w auli H044 w budynku A-11 Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zapraszam na oficjalną stronę wydarzenia na facebooku:

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT