Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

FUTSAL – Turniej Czterech Narodów

30.12.2013

W sobotę, 4 stycznia rozpocznie się w Zielonej Górze Turniej Czterech Narodów z udziałem futsalowych reprezentacji Polski, Norwegii, Walii oraz Mołdawii. Turniej potrwa do 7 stycznia br. Mecze rozegrane zostaną w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze.

Futsal (dawniej używana w Polsce oficjalna nazwa piłka nożna halowa pięcioosobowa lub potocznie halówka) to zespołowa gra sportowa, odmiana piłki nożnej rozgrywana w hali.


Organizatorem Turnieju jest Lubuski Związek Piłki Nożnej.


Harmonogram turnieju:

4 stycznia 2014 r. (sobota):
16:30 - Mołdawia - Norwegia
19:00 - Polska - Walia

5 stycznia 2014 r. (niedziela):
16:30 Mołdawia - Walia
19:00 Polska - Norwegia

7 stycznia 2014 r. (wtorek):
16:30 Norwegia - Walia
19:00 Polska - Mołdawia

Ceny biletów:
Bilet normalny: 10,00 zł
Bilet ulgowy: 5,00 zł

BILET OBOWIĄZUJE NA DWA MECZE DANEGO DNIA

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Przedsprzedaż biletów będzie zakończona 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu. Sprzedaż w recepcji Centrum Rekreacyjno-Sportowego rozpocznie się na godzinę przed meczem.

Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

 

mrg

FUTSAL.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT