Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Grand Tour – poznaj samego siebie!

27.06.2014 r. 

 

BZWBK_logo.jpg

 

Grand Tour – poznaj samego siebie!,

czyli 12 uczestników, 6 dni wyzwań, 1 miasto.

 

Szukamy aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku uczelni należących do Santander Universidades!

Po co?

Ponieważ dwanaście najlepszych osób chcemy zaprosić do Torunia, gdzie w ciągu 6 dni pokażemy, że dojrzałe życie, nie wiąże się z rezygnacją z ideałów, że bez względu na zakres podejmowanej pracy zawodowej każdy może mieć pozytywny wpływ na otoczenie – środowisko i ludzi, że o sukcesie w życiu decyduje nie tylko pozycja i stanowisko, ale również satysfakcja płynąca z aktywności. Ponadto chcemy dać im możliwość udoskonalenia 6 kompetencji, które są ważne zarówno w życiu zawodowym jak i  prywatnym tj. komunikacja, otwartość na uczenie się i stały rozwój, aktywność i zaangażowanie, elastyczność i zdolność do adaptacji, umiejętność pracy w zespole, dążenie do osiągania rezultatów.

 

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany zawalcz o udział w programie Grand Tour – poznaj samego siebie! Wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.bzwbk.pl/GrandTour. Na podstawie zgłoszeń wybierzemy trzydzieści osób, które poprosimy o przesłanie maksymalnie 1,5 minutowego filmu. Głównymi bohaterami filmu będą musieli być Wasi znajomi, którzy argumentami przekonają nas, że to właśnie Was szukamy.

Termin zgłoszeń został przedłużony do do 27 lipca do godz. 24:00.

Wyniki Grand Tour – poznaj samego siebie! ogłosimy 1 sierpnia 2014 roku.

 

Więcej informacji oraz regulamin Grand Tour – poznaj samego siebie! na  stronie:: 

 

 

plakat.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT