Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

II Math and Data Science Day - 28.11.2018

zajęcia z matematyki podczas FN 2018.JPG

Zajęcia na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii UZ podczas tegorocznego Festiwalu Nauki. Fot. Mamert Janion

14 listopada 2018 r.

 

 

Pracownicy Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na II edycję Math and Data Science Day - spotkanie poświęcone matematyce i jej zastosowaniom. Odbędzie się ono w budynku Wydziału przy ul. prof. Z. Szafrana 4a w Zielonej Górze (budynek A-29) w środę 28 listopada 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00.

 

 

Tego dnia odwiedzający będą mogli uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach oraz wykładach popularnonaukowych związanych z kierunkami studiów realizowanych na tym Wydziale. Przygotowana oferta obejmuje zarówno teoretyczny jak i praktyczny wymiar matematyki oraz szeroki wachlarz zastosowań inżynierii danych.

 

 

Wraz z pracownikami Wydziału będą prezentować się współpracujące firmy i instytucje takie jak: Hertz Systems LTD sp. z o.o., Streamsoft, Urząd Statystyczny, SuperUbezpieczenia.pl, eobuwie.pl, Cinkciarz.pl oraz MetaPack, które na specjalnych stoiskach zaprezentują obszary swojej działalności.

 

 

Wizyta będzie okazją do spotkania się ze studentami, wykładowcami, którzy przybliżą ofertę dydaktyczną, realia studiowania i życia studenckiego na tym Wydziale, a także firmami oferującymi praktyki studenckie i pracę po studiach.

 

 

Swoją działalność zaprezentuje również Ośrodek Zastosowań Matematyki i Informatyki WMIE - organizator cyklicznej Szkoły Modelowania Matematycznego.

 

 

Przypominamy, środa, 28 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-13:00 na II piętrze budynku WMIE UZ (A-29).

 

 

Więcej informacji: https://www.wmie.uz.zgora.pl/rozne/MaDS_Day/2018/

 

 

Uwaga:


Na wydarzenie wymagana jest wcześniejsza rejestracja grup. Liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń. Ewentualne pytania prosimy kierować pod adres: k.białek@wmie.uz.zgora.pl .

 

 

Zachęcamy do rezerwacji udziału w poszczególnych sesjach.

II Mats na stronę.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT