Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Jeszcze tylko do jutra trwa pierwsza rekrutacja na UZ

7 lipca 2017 r.

 

in_profile_official.png

Jeszcze tylko do soboty, 8 lipca 2017 r. na Uniwersytecie Zielonogórskim trwa pierwsza rekrutacja - rejestracja na stronie internetowej  http://rekrutacja.uz.zgora.pl/.

W środę, 12 lipca zostaną ogłoszone listy rankingowe osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz listy rezerwowe. Od 13 lipca (do 17.07) w Biurze Rekrutacji przy al. Wojska Polskiego 69 (sala 101R, I piętro) w godz. 8.00-14.00 przyjmowane będą dokumenty od osób, które znalazły się na listach zakwalifikowanych. Dwukrotnie będą jeszcze ogłaszane listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia z rankingowych z list rezerwowych (18 i 24 lipca). Natomiast 27 lipca po godz. 12.00 zostaną ogłoszone listy osób przyjętych i nieprzyjętych na studia. Tego samego dnia zostanie ogłoszona druga rekrutacja, w ramach której będzie się można rejestrować elektronicznie do 16 września. Lista kierunków, na których zostanie otwarta druga rekrutacja będzie znana po 27 lipca.
 

Powyższe terminy nie dotyczą kierunku lekarskiego!

 

Na kierunek lekarski również można rejestrować się do 8 lipca, ale ogłoszenie listy rankingowej osób zakwalifikowanych do przyjęcia nastąpi 13 lipca. Natomiast listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia z listy rezerwowej na kierunku lekarskim będą publikowane siedmiokrotnie – ostatnią turę przewidziano na 25 września. Chyba, że wcześniej osoby, które znajdą się na liście zakwalifikowanych, zadeklarują wolę studiowania na UZ i limit miejsc zostanie wyczerpany.

Ogłoszenie listy osób przyjętych i nieprzyjętych na studia na kierunku lekarskim nastąpi do 29 września. Na kierunku lekarskim nie ma drugiej rekrutacji.


 

Przyjmowanie dokumentów od osób z listy  ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA w dniach:

 

13, 14, 15 i 17 lipca – dotyczy wszystkich kierunków poza kierunkiem lekarskim
14, 15  i 17 lipca – dotyczy wyłącznie kierunku  lekarskiego

 

 

W godzinach:

 

8:00 – 14:00
9:00 – 13:00 – dotyczy wyłącznie soboty 15 lipca br.

 

 

W miejscu:

Zielona Góra,   Al. Wojska Polskiego 69,  I piętro pok. 101 R

 

Uwaga!

Składając dokumenty należy posiadać przy sobie oryginały oraz ich kserokopie.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT