Już jutro mecz I ligi piłki ręcznej – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Politechnika Anilana Łódź

18 marca 2019 r.

reczna_mecz-lodz.png

Zaplanowana na weekend 17. kolejka I ligi piłki ręcznej z lekkim opóźnieniem zawita do Zielonej Góry. Ze względu na udział łodzian w Finale Mistrzostw Polski Juniorów, szczypiorniści rozegrają swój pojedynek jutro, we wtorek, 19 marca br.


 

Najbliższe dwa tygodnie mogą okazać się kluczowe dla zespołu akademików. Trzy pojedynki ligowe rozegrają z bezpośrednimi rywalami w tabeli: Politechniką Anilana Łódź, ŚKPR Świdnica oraz ASPR Zawadzkie. Tylko pierwszy mecz zielonogórzanie rozegrają przed własną publicznością, kolejne dwa na wyjeździe. Zwycięstwo w trzech pojedynkach pozwoliłoby „odetchnąć” drużynie Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

W rundzie rewanżowej zdecydowanie lepiej radzi sobie Politechnika Anilana Łódź. Cztery zwycięstwa, dające łącznie 11 punktów pozwoliło łodzianom zająć 9 miejsce. Tuż za nimi  znajduje się ekipa z Winnego Grodu, która w drugiej części sezonu nie zdołała jeszcze zdobyć punktów. We wtorkowy wieczór podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego zapowiadają walkę o dobry wynik do ostatnich chwil meczu.

 

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Podczas prezentacji drużyn i w przerwie meczu do wygrania vouchery oraz gadżety. 

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Politechnika Anilana Łódź:

miejsce: hala sportowa UZ, ul. prof. Z. Szafrana 6


data: 19/03/2019 (wtorek)
 

godzina: 19:00
 

Bilety:

ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)

normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

 

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

 


Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT