Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Koncert karnawałowy w wykonaniu studentów Instytutu Muzyki UZ

17 stycznia 2023 r.

 

Koncert Karnawałowy v3.jpg

We wtorek,  24 stycznia br,. o godz. 16.30 studenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, z klasy śpiewu dr Marzany Rudnickiej wystąpią w Koncercie karnawałowym. Repertuar koncertu to ponadczasowe przeboje, lekka i pogodna muzyka w karnawałowym nastroju.  Można będzie usłyszeć piosenki z repertuaru Anny German, Jerzego Połomskiego, a także największe przeboje zagranicznych gwiazd muzyki rozrywkowej.


Koncert odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, w sali im. Janusza Koniusza.

Wstęp wolny!

 

Studenci, którzy wystąpią podczas koncertu  to zarówno Ci, którzy dopiero niedawno podjęli naukę na kierunku  „edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej”, jak i ci, którzy już są w materii wokalistyki doświadczonymi artystami.  Wszyscy są bardzo utalentowani i zawsze z wielką radością prezentują się na estradzie – mówi dr Marzanna Rudnicka.

 

Dr M. Rudnicka jest śpiewaczką operową i pedagogiem śpiewu. Na Uniwersytecie Zielonogórskim uczy prawidłowej techniki posługiwania się głosem tak, aby student potrafił poruszać się swobodnie zarówno w repertuarze klasycznym, jak i rozrywkowym.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT