Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Koncert studentów Instytutu Muzyki - Live Session: Exploring the Composers Art

23 maja 2022 r.

 

plakat_internet.jpg

26 maja br.  o godz. 20.00 w Piekarni „Cicha Kobieta” w Zielonej Górze oraz 27 maja br. w Jazz Club Pod Filarami o godz. 19.30 w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się koncerty studentów Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego Live Session:  Exploring the Composers Art. Studenci są członkami Koła Naukowego Jazz Do It .

 

 

Podczas koncertu usłyszeć będzie można najnowsze kompozycje studentów napisane i przygotowane pod kierunkiem dr. Bartosza Pernala.

 
Budowany od początku roku akademickiego repertuar ukazuje szerokie zainteresowania artystyczne studentów, a także ich umiejętności w obszarze kompozycji i aranżacji jazzowej. Zaprezentujemy muzykę instrumentalną i wokalno-instrumentalną w kameralnej obsadzie. Warto podkreślić, że wykonawcami koncertu będą autorzy prezentowanego repertuaru, więc interpretacja tego materiału dokonuje się w atmosferze zaufania, wzajemnego zrozumienia i szacunku do wyrażania autorskich koncepcji artystycznych. Spektrum stylistyczne zagranych na koncercie utworów będzie szerokie: od akustycznego jazzu do soulu.
Cieszymy się, że po dwóch pandemicznych latach wracamy na scenę z ideą prezentowania Państwu aktualnych i bardzo wartościowych dokonań studentów! Do zobaczenia na koncercie
mówi dr Bartosz Pernal.

 

 

Podczas koncertu wystąpią:

 

 

Maja Kaczyńska, Kinga Ostrowska – vocal

Kacper Kłos – trąbka

Michał Gąbka – alto sax

Bartosz Pernal – trombone, bandleader

Hubert Łachacz – piano

Wojciech Zatwarnicki – bass

Wojciech Romański – drums

 


Wstęp na koncert jest wolny.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT